Ekspres Kasa

Marka Ekspres Kasa należy do Grupy Ferratum, która jest jedną z największych firm w Europie udzielających pożyczek gotówkowych na odległość (prze telefon lub Internet). Posiada ona swoje oddziały w 19 krajach na całym świecie, oraz ponad 220 pracowników. Znaczącą informacją jest fakt, iż od 2012 roku Grupa Ferratum posiada licencję bankową na Malcie, a zgodnie z prawem Unii Europejskiej może prowadzić działalność bankową na terenie całej wspólnoty.

Jakie usługi oferuje Ekspres Kasa w Polsce? Otóż oferta firmy składa się z krótkoterminowych pożyczek gotówkowych (tak zwanych chwilówek), na kwoty od 100 zł do 2 000 zł, z okresem spłaty od 15 do 60 dni. Aby otrzymać pożyczkę należy mieć ukończone 21 lat.

Uwaga! Darmowa Pożyczka!

Ekspres Kasa udziela darmowej pożyczki swoim nowym klientom! Maksymalna kwota to 1 000 zł, a okres spłaty to 15 lub 30 dni. Jeżeli pożyczka zostanie spłacona w terminie, to nie poniesiemy żadnych kosztów (oddajemy tyle ile pożyczyliśmy). Jest to niewątpliwie bardzo ciekawa oferta, umożliwiająca nam zapoznanie się z firmą, jej procedurami, sposobem działa itp. Nic za to nie płacimy!

 

Pożyczki dla osób prywatnych Tak
Pożyczki dla firm Nie
Maksymalna kwota pierwszej pożyczki 1 000 zł
Maksymalna kwota pożyczki dla osób prywatnych 2 000 zł
Maksymalna kwota pożyczki dla firm 0 zł
Minimalny okres spłaty 15 dni
Maksymalny okres spłaty 60 dni
Wiek pożyczkobiorcy od 21 lat
Bazy, z których korzysta firma BIG, ERIF