Profi Credit

Profi Credit Polska S.A. to jedna z największych firm pożyczkowych w Polsce. Jest częścią międzynarodowej grupy finansowej Profireal Group, która poza Polską działa jeszcze w Czechach, Bułgarii i na Słowacji. Jest to stabilna firma pożyczkowa, mogąca się pochwalić udzieleniem (tylko w Polsce) w 2011 roku pożyczek na kwotę blisko 172 mln zł!

Profi Credit posiada ponad 90 biur w całej Polsce, a za obsługę pożyczkobiorców odpowiedzialnych jest ponad 2 000 doradców finansowych.

Jak przystało na firmę z krajowej czołówki w branży pożyczek pozabankowych firma Profi Credit posiada bardzo szeroką ofertę. O pożyczkę może ubiegać się zarówno osoba fizyczna, jak i osoba prowadząca działalność gospodarczą.

W wypadku pożyczek dla osób prywatnych wymagane jest stałe źródło dochodów (umowa o prace, umowa zlecenie, renta lub emerytura). Kwota pożyczki może wynosić od 2 000 zł do 25 000 zł, a okres spłaty od 6 do 48 miesięcy.

Natomiast w wypadku osób prowadzących działalność gospodarczą wymagany jest wiek między 23 a 75 lat oraz prowadzenie działalności minimum 3 miesiące.Pożyczki dla osób prywatnych Tak
Pożyczki dla firm Tak
Maksymalna kwota pierwszej pożyczki 25 000 zł
Maksymalna kwota pożyczki dla osób prywatnych 25 000 zł
Maksymalna kwota pożyczki dla firm 20 000 zł
Minimalny okres spłaty 6 miesiące
Maksymalny okres spłaty 48 miesięcy
Wiek pożyczkobiorcy od 18 lat
Bazy, z których korzysta firma BIG, KRD

.