TAKTO Finanse

TAKTO Finanse to stosunkowo młoda firma (działająca od 2012 roku) pożyczkowa. Klienci są obsługiwani przez dwa główne kanały: Internetowy (umowa zawierana jest prze telefon lub przy pomocy firmy kurierskiej), oraz sieć około 500 agencji pożyczkowych w całej Polsce. Firma TAKTO Finanse posiada bardzo elastyczną ofertę, gdzie maksymalna pożyczka może wynosić nawet 10 000 zł! A okres spłaty waha się od 3 do 36 miesięcy.

Od pożyczkobiorcy firma wymaga stałego źródła dochodu, ale również w tym zakresie wykazuje się dużą elastycznością. Pożyczki udzielane są osobą prywatnym (m.in. umowa zlecenie/ o dzieło, rolnik, kontrakt wojskowy, emeryt, rencista itp.) oraz osobą prowadzącym działalność gospodarczą (na zasadach ogólnych, rozliczających się przy pomocy karty podatkowej lub ryczałtu).

Ile trzeba czekać na decyzję kredytową? W godzinach pracy biura (od poniedziałku do piątku od 9.00 do 17.00) decyzja powinna zapaść w ciągu godziny! Natomiast pieniądze mogą być na Twoim koncie już po kolejnych 15 minutach (ekspresowy przelew)!
Pożyczki dla osób prywatnych Tak
Pożyczki dla firm Tak
Maksymalna kwota pierwszej pożyczki 10 000 zł
Maksymalna kwota pożyczki dla osób prywatnych 10 000 zł
Maksymalna kwota pożyczki dla firm 10 000 zł
Minimalny okres spłaty 3 miesiące
Maksymalny okres spłaty 36 miesięcy
Wiek pożyczkobiorcy od 18 lat
Bazy, z których korzysta firma BIG, BIK, ERIF, KRD

.